Eesti RS Tera sõitjate arv kasvab: Purjetamine uute horisontide suunas 2024. aastal

Eesti RS Tera purjetamise areenil toimub märkimisväärne kasv, kuna nende hulk ulatub 2024. aastal muljetavaldavale 45 paadile. See laienemine peegeldab huvi ja osalust purjetamise vastu kogu Eestis ja näitab Tallinna, Hara, Miiduranna, Räpina, Narva-Jõesuu, Maardu, Kuressaare, Võrtsjärve ja Võru klubide panust. RS Tera arengu eestvedajaks on hinnatud endine olümpiapurjetaja Deniss Karpak. Karpaki kogemused ja pühendumus rikastavad purjetamisringkonda, ta on pühendunud ja treenib aktiivselt noori purjetajaid treeningpäevade, laagrite ja regattide ajal. 

Eesti 2024. aasta purjetamiskalender on täis põnevaid sündmusi. Toimumas on üheksa kohalikku regatti, Eesti meistrivõistlused ja mainekad maailmameistri-võistlused.
Hooaeg algab Võrtsjärve regatiga, mis tähistab mitmete võistluste algust. See ei ole ainult võistlus, mis seab purjetajatele väljakutseid, vaid toob ka purjetamisringkonda kokku, et tähistada purjesporti.
Olulised ees seivad sündmused on Hungerburgi regatt, treeninglaagrid ja regatid Haral, Toilas ja Räpinas. Purjetamised kulmineeruvad RS Tera maailmameistri-võistlustega Kopenhaagenis Koge Bugtis.
Hooaeg tõotab näidata Eesti noorte purjetajate oskusi nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel areenil, rõhutades meie kõigi pühendumust talendi kasvatamisele ja purjetamise kui kaasava ja dünaamilise spordiala edendamisele.

Loe lisaks

Head uudised!

Eesti noorte purjetamine tõuseb RS Aero programmiga lendu

Eesti purjetamiskogukonnal on suurepäerane võimalus saada osa RS Sailing UK eksklusiivsest pakkumisest, mis lubab RS Aero noorteprogrammi uuele tasemele tõsta. Selle aasta aprillis avaneb Eesti noortepurjetajatele vanuses 12-21 aastat, kaaluga 45-75 kg, nii tüdrukutele kui ka poistele, ainulaadne võimalus soetada üks  15-st RS Aero paadist. Need paadid, mis on 2023. aasta maailmameistrivõistlustel vaid korra vetes käinud, on varustatud uhiuue 5 või 6 purjega.
Alates 25. aprillist saavad kvalifitseeritud Eesti noorsoopurjetajad ja klubid RS Sailors Estonia kaudu kasutada võimalust osta need kõrgekvaliteedilised purjelaevad 6930 € + KM.

See algatus mitte ainult ei rõhuta pühendumust noorte talentide kasvatamisele Eesti purjetamiskogukonnas, vaid tagab ka juurdepääsu tipptasemel varustusele.

Võtma meiega ühendust info@rssailors.ee.Loe lisaks

RS Tera MM 2024: Eesti noored purjetajad Kopenhaagenis

RS Tera MM 2024: Eesti noored purjetajad seavad purjed Kopenhaagenis

RS Tera laevastik on seadnud oma sihid rahvusvahelisele areenile! 5.-8. augustil 2024 toimuvad Kopenhaagenis Koge Bugtis maailmameistrivõistlused. See sündmus on Eesti purjetamisringkonna jaoks oluline verstapost, mis peegeldab Eesti noorte purjetajate kasvu ja võistlusvaimu.
Meistrivõistlustele eelneb kahepäevane treeninglaager, mis annab Eesti purjetajatele võimaluse näidata oma oskusi ja vastupidavust ülemaailmsel areenil. Deniss Karpaki juhendamisel on meeskond valmis saavutama märkimisväärset edu.
Loe lisaks