Kommentaarid (1)

Eesti RS Tera sõitjate arv kasvab: Purjetamine uute horisontide suunas 2024. aastal

Eesti RS Tera purjetamise areenil toimub märkimisväärne kasv, kuna nende hulk ulatub 2024. aastal muljetavaldavale 45 paadile. See laienemine peegeldab huvi ja osalust purjetamise vastu kogu Eestis ja näitab Tallinna, Hara, Miiduranna, Räpina, Narva-Jõesuu, Maardu, Kuressaare, Võrtsjärve ja Võru klubide panust. RS Tera arengu eestvedajaks on hinnatud endine olümpiapurjetaja Deniss Karpak. Karpaki kogemused ja pühendumus rikastavad purjetamisringkonda, ta on pühendunud ja treenib aktiivselt noori purjetajaid treeningpäevade, laagrite ja regattide ajal. 

Eesti 2024. aasta purjetamiskalender on täis põnevaid sündmusi. Toimumas on üheksa kohalikku regatti, Eesti meistrivõistlused ja mainekad maailmameistri-võistlused.
Hooaeg algab Võrtsjärve regatiga, mis tähistab mitmete võistluste algust. See ei ole ainult võistlus, mis seab purjetajatele väljakutseid, vaid toob ka purjetamisringkonda kokku, et tähistada purjesporti.
Olulised ees seivad sündmused on Hungerburgi regatt, treeninglaagrid ja regatid Haral, Toilas ja Räpinas. Purjetamised kulmineeruvad RS Tera maailmameistri-võistlustega Kopenhaagenis Koge Bugtis.
Hooaeg tõotab näidata Eesti noorte purjetajate oskusi nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel areenil, rõhutades meie kõigi pühendumust talendi kasvatamisele ja purjetamise kui kaasava ja dünaamilise spordiala edendamisele.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
See on super uudis Siim H · 21. märts 2024