Paatide rent

Rendime paate isikutele, kes on läbinud meie keskuses koolitused või tõestanud instruktoritele oma võimekust merel svertpaadiga iseseisvalt ohutult hakkama saada. Piisavate oskuste korral määratakse teile meie süsteemis õigused võimetele vastavate purjepaatide rendiks ja iseseisvaks kasutamiseks. Paadi rentimiseks on vaja kaasa võtta ID-kaart või muu isikut tõendav dokument. 
Purjeka rentimiseks peab isik olema vähemalt 18-aastane. Kusjuures alla 18-aastased isikud võivad rendipurjekat kasutada üksnes nendega kaasas oleva täiskasvanud isiku nõusolekul, kes kohustub jälgima ja tagama, et temaga kaasas olevad alla 18-aastased isikud täidaksid kohaselt kõiki RS Sailors Purjetamiskeskuse nõudeid ja tingimusi. 

Iseseisval purjetamisel on teie ja kaaslaste ohutus 100% Teie endi vastutusel, täiendava kindlustuse suhtes küsige meilt lisainformatsiooni ning alati on teil võimalik võtta kaasa kogenud instruktor. Paadi rentimisel tekkinud kahjud hüvitab paadi rentija. 

Algajatele soovitame tulla eratundi, mille käigus õpite instruktori juhendamisel purjetamise teooriat ja purjepaadi käsitlemist nii maal kui merel. Rohkem infot leiad siit!  


Rendihinnad

RS Quest
- Õppe- ja harrastajapaat (2,5h)
- Paadis kuni 4 inimest
105€

RS Zest
- Õppe- ja harrastajapaat (2,5h)
- Paadis kuni 3 inimest


                            75€

RS Feva
- Noorte ja vabaajapurjekas (2,5h)
- Kahe inimese paat


                            65€

RS Tera
- Laste ja noorte purjekas (2,5h)
- Ühe inimese paat


                            45€


Päästevesti kandmine purjetamise ajal on kohustuslik. Isikliku päästevesti puudumisel saab selle meie käest rentida 2€/kord või osta (müügil Rooster ja Marine Pool päästevestid).
Soovid rentida svertpaati? Kirjuta meile oma soovist info@rssailors.ee või helista numbril +372 5064852.
Pirita Svertpaadiklubi liikmetele ja RS Sailors purjetamiskooli õpilastele kehtib 10%-line soodustus. 
RS Sailors
X