RS Feva Tüdrukute Regatt

2017. aasta hooajal korraldab RS Purjetamiskeskus neli meeleolukat regatti noorte purjepaadil RS Feva, mis on Euroopa populaarseim kahele sõitjale mõeldud purjepaat.RS Feva Tüdrukute Regatt on uus ja äge üritus, kus tüdrukud vanuses 12- 17 eluaastat saavad koos avastada, kui lahe on purjetamine. Teine sündmus selles sarjas toimub juba 5. augustil Pirital. Regatil läbitakse RS Feva klassi paatidega mööda Pirita jõge lihtsamat sorti võistlusrada ja nauditakse lõbusat kultuuriprogrammi.
* Nooremate tüdrukute (alla 12-aastase) lapsevanematel palume enne regatile registreerumist ühendust võtta kirjutades info@rssailors.ee
 
Regattide ajakava:
 
17.-18. juuni RS Purjetamiskeskus, Pirita
16. juuli RS Purjetamiskeskus, Pirita
5.-6. august RS Purjetamiskeskus, Pirita või Kuressaare Jahisadam, Saaremaa
12.-13. august Rein Ottosoni Purjespordikool, Leppneeme sadam


Regatt on suunatud kõigile purjetamisest huvitatud tüdrukutele. Üritusele eelnevatel lühikestel purjetamiskursustel saavad kõik omandada lihtsamad purjetamise algtõed ja siis juba julgelt proovida teistega mõõtu võtta.

Võistlusele ja laste purjetamise lühilaagrisse registreerumine: www.rssailors.ee/tudrukuteregatt
 
Tüdrukute regati formaat on veidi erinev siiani Eestis korraldatavatest regattidest, sellel on tavalisest veidi lihtsam algajatele purjetajatele sobiv võistluskorraldus ja hästi organiseeritud maapealne sotsiaalprogramm, mille kandvad ideed on sõprus, hoolivus, positiivsus kõiges, loodushoid-tervis, tervislik toitumine ja merekultuur. Tahame teha igast tüdrukust ja meeskonnast kangelase ning kuvandada piltide, videode abil neid kui tõelisi purjetajaid. 

Vaata videot RS Feva Tüdrukute Regatist!


 
RS Sailors
X