Purjetamiskeskus

RS Sailors purjetamiskeskus ja MTÜ Pirita Svertpaadiklubi

 
  • Koolitused- õpetame sind väikese purjepaadiga lühikese aja jooksul sõitma  
  • Purjetamine kõikidele - algajast professionaalini
  • Paadi rentimine muudab purjetamise algajale võrreldes paadi omamisega taskukohasemaks
  • Aktiivne võistluskalender paadiomanikele ja võistlejatele
  • Inglismaal pikaajalise kogemusega RS Sailing firma poolt toodetud paadid


RS Sailors purjetamiskeskuse soov on teha purjetamine nii füüsiliselt kui ka rahaliselt kättesaadavamaks ning pakkuda purjetamiseks võimalust neile, kel pole võimalik aastaringi purjepaadi eest hoolt kanda. Kaasaegsed svertpaadid ja lihtsad süsteemid, nii merel kui kaldal, muudavad purjetamise nüüd kõigile kättesaadavamaks. Sinu asi on vaid purjetamisest rõõmu tunda!

Milliste paatidega sõidame?

RS Sailors purjetamiskeskuses saab purjetamist nautida paljude erinevate paatidega RS Sailing tootevalikust. Purjetamiskoolituste läbiviimisel kasutatakse RS Quest ja RS Zesti klassi paate, mis on alustajale väga turvalised ja lihtsad käsitleda. Lastekursustel tehakse mere ja purjetamisega tutvust väiksemate paatide nagu RS Tera, RS Feva ja RS Questi abil. Osavamad ja võistlushimulisemad purjetajad saavad soetada, sõita ja võistelda kõige kiiremini areneva svertpaadiklassiga maailmas - RS Aero. 

Paatide rentimine

Uudne ja lihtne süsteem võimaldab sul endale igal ajal mugavalt paat rentida ja kiiresti merd nautima minna - helista meile või saada e-posti kiri purjepaadi bronneerimiseks. Purjekaid on keskuses piisavalt, et korraga kõigi sõprade ja rivaalidega mõõtu võtta. Aktiivne võistlus- ja kaldaprogramm lisavad niigi ehedale purjetamisele veelgi vürtsi. 

RS Sailors
X