Purjetamiskool täiskasvanutele


Purjetamine on üks maailma parimaid spordialasid, mis toob ellu rõõmu, sportlikkust ja palju uusi lahedaid tuttavaid!

2 korda nädalas toimuvad täiskasvanute purjetamiskooli treeningud on mõeldud nii naistele kui meestele, kes soovivad purjetamisega esmakordselt alustada ja ka neile, kel eelnev purjetamiskogemus olemas, kuid soovivad harjutada, et saada veel paremaks ja osavamaks. Suve jooksul purjetatakse mitmete erinevate paatidega- RS Quest, RS Zest svertpaadid. Purjetamine nii svertpaadi kui ka kiilpaadiga annab laialdased teadmised, suurepärased praktilised oskused ning lisaks pakub tõelist naudingut ja vaheldust. Esimestes tundides räägime teooriast, õpime erinevaid RS Sailingu paate tundma ja seejärel liigume edasi veepealsete treeningute juurde. 

Toimumisaeg ja koht

Treeningud toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti ning teisipäeviti ja neljapäeviti RS Sailors Estonia ellingu hoones, Tallinna lahel ja Pirita jõel. Paadipark asub Pirital olümpiatuleplatsil. NB! Kui Sul on soov osaleda treeningutel teistel aegadel, siis helista meile 5064852 ja mõtleme üheskoos välja Sulle parima lahenduse! 
 

Treeningu kestvus

Treeningu kestvus on ligikaudu 2 tundi. Klubisse kogunetakse alates kell 18.15, trenn algab kell 18.30. Treeningu orienteeruv lõppemisaeg kell 20.30
 

Paadid, mida kasutatakse treeningutel

RS Quest (paadis kuni 4 inimest), RS Zest (paadis kuni 2 inimest), RS 21 (paadis kuni 6 inimest)*. Paadid on uued ja purjetamismaailma top-notch alused!
 

Grupi suurus

Ühes grupis on 4-5 õpilast ja instruktor. 


Osalustasu

Purjetamiskooli 1 kuu osavõtutasu on 299€, mis sisaldab treeninguid, instruktorit, paate, riietusruumi kasutamist ja pesemisvõimalust. 

Täiskasvanute purjetamiskool 2022. aasta suvel Tallinnas, Pirital:

Grupp 1 E, K 18:30-20:30 4 vaba kohta
Grupp 2 E, K 18:30-20:30 3 vaba kohta
Grupp 3 T, N 18:30-20:30 3 vaba koht
Grupp 4 T, N 18:30-20:30 3 vaba kohta

NB! Juhul, kui soovid tulla purjetama, aga soovitud grupp on täis või soovid teistel aegadel purjetamas käia, siis kirjuta meile info@rssailors.ee, leiame Sulle üheskoos parima võimaliku lahenduse. 
Registreerimisvormi palume täita enda andmetega. Kampaaniakoodi lahtrisse lisada info, kas varasem purjetamiskogemus on olemas või puudub ning millise grupiga on soov ühineda.
Rohkem infot täiskasvanute purjetamiskooli kohta leiad siit: www.rssailors.ee/koolitused/purjetamiskool-taiskasvanutele
(+372) 50 648 52    info@rssailors.ee   www.rssailors.ee   Masti 17, Pirita, Tallinn