Paadirent

Rendime paate isikutele, kes on läbinud meie keskuses koolitused või tõestanud instruktoritele oma võimekust merel svertpaadiga iseseisvalt ohutult hakkama saada. Piisavate oskuste korral määratakse teile meie süsteemis õigused võimetele vastavate purjepaatide rendiks ja iseseisvaks kasutamiseks. 
Purjeka rentimiseks peab isik olema vähemalt 18-aastane. Kusjuures alla 18-aastased isikud võivad rendipurjekat kasutada üksnes nendega kaasas oleva täiskasvanud isiku nõusolekul, kes kohustub jälgima ja tagama, et temaga kaasas olevad alla 18-aastased isikud täidaksid kohaselt kõiki RS Sailors Purjetamiskeskuse nõudeid ja tingimusi. 

Iseseisval purjetamisel on teie ja kaaslaste ohutus 100 % Teie endi vastutusel, täiendava kindlustuse suhtes küsige meilt lisainformatsiooni ning alati on teil võimalik võtta kaasa kogenud instruktor. 

Algajatele soovitame tulla koolitustele, mille käigus õpite instruktori juhendamisel purjetamise teooriat ja purjepaadi käsitlemist nii maal kui merel. Rohkem infot leiad siit!  


Rendihinnad


RS Quba
õppe- ja harrastajapaat (3h)


                            30€


RS Feva
laste- ja vabaajapurjekas (3h)


                            30€


RS Tera
lastepurjekas (3h)


                            20€


Soovid rentida svertpaati? Kirjuta meile oma soovist info@rssailors.ee või helista numbril +372 5064852.
RS Sailors
X