RS Aero

Hinnad   Kasutusjuhend   Lisainfo 
Eripakkumine


RS Aero on aastatepikkuse disaini- ja arendustöö tulemus. Selle aja jooksul on katsetatud mitmeid erinevaid mastide variatsioone, kerekujusid ja purjeid. Selle paadi loomise juures on esikohale seatud kergus, kiirus ja praktilisus. Nii on paat lihtne, kuid kiire ja sobib kõigile purjetajatele kaalus 40 - 110 kg. Kõige tähelepanuväärsem on, et Laseri sarnane paat kaalub isegi vähem kui Optimist - kõigest 30 kg. 
RS Aerot on võimalik üles seada kolme erineva purjega:
 
  • Noored ja naised – RS Aero 5 
  • Naised ja kergemad mehed – RS Aero 7 
  • Suurema kaaluga purjetajad – RS Aero 9

Tulemuseks on täiesti uue taseme svertpaat, mis toob veel rohkem esile kogu rõõmu ja kiiruse, mis svertpaadiga purjetamisel kaasneb. Paadi kerge kaal ja erk minek tagavad, et sõitja ei pea üleliigselt "kangutama". Lihtsad süsteemid teevad paadi kergesti trimmitavaks ja  muudavad purjetamise nauditavaks.
Lisaks teeb kerge kaal paadiga kaldal toimetamise imelihtsaks. Näiteks saab paadi täiesti üksi auto katusele pakkida ja teele asuda. Stiilinäidet vaata siit
Lihtsad süsteemid teevad ka paadi üles-seadmise ja alla võtmise äärmiselt mugavaks. Nobedamad saavad paadi üles seatud lausa kolme minutiga. Kuidas? Vaata siit.

RS Aero varuosade ja lisavarustuse kataloog.

RS Sailors
X