Proovisõidud

Kutsume kõiki RS Sailing paadiklassidest huvitunud purjetajaid neljapäeval, 19.septembril, Piritale proovisõitude õhtule.

Oled ehk meie galeriist vahvaid pilte vaadanud või Pirital paadipargis uudistades ringi jalutanud. Või oled neid ägedaid RS Sailing paate lausa oma silmaga näinud veepeal kihutamas ning tahaksid ka ise järele proovida kui palju rõõmu selliste svertpaatidega sõitmine saab pakkuda.

Neljapäeva õhtul ongi selleks hea võimalus. Meie instruktorid annavad nõu nii kaldal kui ka vee peal olles. Vastame küsimustele, näitame ette ja laseme proovida.

Proovimist ootavad näiteks RS Aero, RS Tera, RS Neo, RS Feva, RS Quba ja RS Quest. Etteteatamisel on võimalik proovida sõitmist ka RS200 või RS500 klassi paadiga. Paatide kohta loe lähemalt siit:  www.rssailors.ee/paadid

Ootame Sind Piritale paati proovima alates kella 16.00st ja lõpetame päikeseloojangul.
Üritusega võid liituda ka hiljem. Tule siis kui jõuad!
Paadipark asub Pirital olümpiatule väljakul Vigri kohviku juures.
Ootame eelkõige just Sind, kui oled huvitatud edaspidi mõne RS Sailing klassi paadiga sõitmisest ning miks mitte ka võistlemisest.

NB! Korraldajal on sõltuvalt tuuleoludest õigus proovitavate paatide hulka piirata ja osaleja puudulike purjetamisoskuste ilmnemisel mõne paadi proovida andmisest keelduda.

Lisainfo:
Telefon:+372 5064852
E-post: info@rssailors.ee
Asume Pirital, Olümpiatule väljakul
RS Sailors
X