Purjetamiskool täiskasvanutele

Purjetamine on üks maailma parimaid spordialasid, mis toob ellu rõõmu, sportlikkust ja palju uusi lahedaid tuttavaid!

2 korda nädalas toimuvad täiskasvanute purjetamiskooli treeningud on mõeldud nii naistele kui meestele, kes soovivad purjetamisega esmakordselt alustada ja ka neile, kel eelnev purjetamiskogemus olemas, kuid soovivad harjutada, et saada veel paremaks ja osavamaks. Suve jooksul purjetatakse mitmete erinevate paatidega- RS Quest, RS Zest svertpaadid ja RS21 kiilpaat. Purjetamine nii svertpaadi kui ka kiilpaadiga annab laialdased teadmised, suurepärased praktilised oskused ning lisaks pakub tõelist naudingut ja vaheldust. Esimestes tundides räägime teooriast, õpime erinevaid RS Sailingu paate tundma ja seejärel liigume edasi veepealsete treeningute juurde. 
 

Toimumisaeg ja koht

Treeningud toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti ning teisipäeviti ja neljapäeviti RS Sailors Estonia ellingu hoones, Tallinna lahel ja Pirita jõel. Paadipark asub Pirital olümpiatuleplatsil. NB! Kui Sul on soov osaleda treeningutel teistel aegadel, siis helista meile 5064852 ja mõtleme üheskoos Sulle välja parima lahenduse! 
 

Treeningu kestvus

Treeningu kestvus on ligikaudu 2 tundi.
Klubisse kogunetakse alates kell 18.15, trenn algab kell 18.30.
Treeningu orienteeruv lõppemisaeg kell 20.30
 

Paadid, mida kasutatakse treeningutel

RS 21 (paadis kuni 6 inimest), RS Quest (paadis kuni 4 inimest), RS Zest (paadis kuni 2 inimest). Tegemist on täiesti uute paatidega, mis jõuavad meie purjetamiskeskusesse otse tehasest maikuus.
 

Grupi suurus

Ühes grupis on 4 õpilast ja instruktor. 

 Registreeru


Osalustasu

Purjetamiskooli 1 kuu osavõtutasu on 279€, mis sisaldab treeninguid, instruktorit ja paate. Lisatasu eest saab laenutada meie käest päästevesti (2€) või soetada päästevesti meie Roosteri poest. Isiklikke asju saab mugavalt hoiustada hoiukapis (2€), mis asub RS Sailors ellinguhoones.
 

Täiskasvanute purjetamiskool 2021. aasta suvel Tallinnas, Pirital:

Grupp 1 esmaspäeviti ja kolmapäeviti 18:30-20:30 1 vaba koht
Grupp 2 teisipäeviti ja neljapäeviti 18:30-20:30 kohad täis
Grupp 3 teisipäeviti ja neljapäeviti 18:30-20:30 1 vaba koht
Grupp 4 esmaspäeviti ja kolmapäeviti 18:30-20:30  


Mis saab, siis kui soovin lisaks trennis käimisele tihedamini purjetada?

Otseloomulikult oleme selle peale mõelnud! Meie käest on sul võimalik rentida paati ja käia piisavate oskuste korral omapäi purjetamas või võtta eratund, mille käigus saad instruktoriga oma oskusi edasi arendada. Kolmas võimalus on soetada endale isiklik svertpaat (kasutatud või uus), mida saad mugavalt ja turvaliselt hoiustada meie juures nii suve- kui talveperioodil.

Registreeru

Küsimuste korral kirjuta meile info@rssailors.ee.


RS 21 kiilpaat

RS Quest svertpaat

RS Zest svertpaat
RS Sailors
X