Blogi

3 põhjust, miks pidada firmaüritus RS purjetamiskeskuses

2. märts 2018

Firma- ja meeskonnakoolitus on põnev, meeleolukas ja mõnusalt väljakutsuv viis tiimitunde tõstmiseks! 


Iga firma ja tiim vajab aeg-ajalt lõbusat üritust (suvepäevad, meeskonnaüritused jpm), mis tooks inimesed veelgi rohkem kokku ja pakuks kõneainet pikemaks ajaks. Usume, et kolleegidega üheskoos purjetades kasvate meeskonnana veelgi tugevamini kokku.
 

1) Purjetamine kõikidele- olenemata varasemast kogemusest!


Purjetama tulemiseks pole sul vaja eelnevat kogemust, sest sind on juhendamas oma ala professionaalid. Kogu üritus on väljatöötatud nii, et olenemata varasemast kogemusest saaksid kõik osalejad suurepärase merel käimise elamuse osaliseks.  Purjetamine on spordiala, mis liidab inimesi, kuna see on segu individuaalsest ja meeskondlikust alast. Meeldejäävad hetked Tallinna lahel purjetades on garanteeritud!


2) Kõik on korraldatud!


Korraldame teile firmakoolituse, mille käigus saate tiimiga koos aega veeta seilates Pirita jõel ja Tallinna lahel ning lisaks sellele nautida maitseelamusi imelise merevaatega Vigri kohvikus. Koolitus koosneb nii teoreetilisest (õpetame oluliseimaid termineid ja purjetamise algtõdesid) kui ka praktilisest osast (purjetamine Tallinna lahel) ning otseloomulikult lõppeb koolitus Grand Finale-ga, kus kõikidel huvilistel avaneb võimalus osaleda võistlussõitudes kogenud instruktorite juhendamisel. Kaldal saab nautida hubase Vigri kohviku maitsvaid toite ja vaadata kolleegide purjetamisalaseid ponnistusi Pirita jõel. Lisaks sellele on võimalik eelnevalt kokku leppides muuta kohvik õhtutundidel peosaaliks, kus saab hiliste õhtutundideni nautida mõnusat seltskonda hea muusika ning imelise merevaate saatel. 
3) Purjetamiskeskuse suurepärane asukoht!


RS Sailors purjetamiskeskusest avanevad imelised vaated Tallinna lahele ja Pirita jõele. Asume Olümpiapurjespordikeskuses, Pirital, mis on olenevalt liiklusest 5-10 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

 


Tutvu suvepäevade ja firmaürituste korraldamisega või küsi meilt julgelt lisa: info@rssailors.ee!
RS Sailors
X